(0412) 427-355, 425-633(044) 501-53-22, 501-22-04

Рус  Укр

(067)472-11-44 (050)472-11-44 (093)472-22-44

Встановлення вікон

Замір

Замір Ваших вікон проводиться з урахуванням всіх найменших деталей. Наші майстри, враховують в першу чергу Ваші побажання далі архітектурні особливості будинку, матеріал з якого зроблені стіни та особливості віконного профілю який Ви бажаєте встановити. 

Замір проводиться як з внутрішньої так і з зовнішньої сторони вікна, щоб отримати максимально точні дані і виготовити вікно, яке буде ідеально підходити. Якщо у вас є сумніви, щодо вибору якоїсь деталі або доцільності її встановлення майстер Віндзор обов’язково надасть вам вичерпну інформацію та підкаже той варіант який підходить найкраще саме до Вашої ситуації.

Монтаж

Монтаж вікна завжди проводиться з урахуванням всіх особливостей стіни і самого віконного отвору. Не можна сприймати вікно як окрему конструкцію, якість роботи якої залежить лише від того, наскільки правильно воно було зроблене на заводі. Якісна і довговічна робота Вашого метало пластикового вікна залежить від того наскільки якісно був проведений монтаж. 

Майстри Віндзор здійснюючи монтажні роботи обов’язково враховують всі необхідні деталі, вимірюють правильність встановлення вікна у трьох площинах та слідкують за тим, щоб всі щілини які виникли були правильно, ретельно і дуже обережно приховані за допомогою монтажної піни. 

Демонтаж

Якщо ви хочете встановити нові металопластикові вікна, у вас точно вже виникало питання, а що ж робити зі старими, як правильно їх демонтувати і куди потім подіти. Ви можете вже не мучити себе цим питанням, адже у комплекс послуг які пропонує Віндзор, входить і демонтаж старих вікон. 

Майстри, що приїдуть встановлювати вам нове вікно, врахують особливості стін, конструкції самого вікна, та можливі ускладнення. Демонтаж обов’язково буде проведений таким чином, щоб доставити якомога менше незручностей вам та вашим сусідам, якщо ви проживаєте в багатоквартирному будинку. Коректний демонтаж старої конструкції це запорука того, що нова буде встановлена швидко та правильно. 

Вивіз сміття

Уявіть собі, що Ви нарешті отримали такі бажані нові металопластикові вікна. Майстри пішли і хочеться вже повною мірою насолодитись новими відчуттями тиші та спокою. Але перед вами лежить купа сміття та уламків старого вікна, які вам потрібно кудись прибрати. На цей випадок, Віндзор надає послугу вивіз сміття. Майстри, які встановлювали вам вікна самостійно приберуть всі уламки старих віконних рам, шматки будівельних матеріалів, усе, що залишилось після їх роботи та відвезуть до найближчого звалища сміття. А вам залишиться лише насолоджуватись новими метало пластиковими вікнами Віндзор.