(0412) 427-355, 425-633(044) 501-53-22, 501-22-04

Рус  Укр

(067)472-11-44 (050)472-11-44 (093)472-22-44

Розробка дизайну столярних виробів

Дизайн столярних виробів

Дерево — один із найдавніших  будівельних матеріалів, будь коли відомих людині. З тих самих пір, він широко використовується в будівництві, ремонтних та оздоблювальних роботах, а також у меблевій промисловості. Основною його перевагою перед іншими матеріалами є, по-перше, екологічність та натуральність.  А ще довговічність і великий спектр використання. Звичайно же, пересічного користувача, окрім даних практичних аспектів, будуть цікавити й естетичні фактори. І тут деревині буде чим похвалитися. Величезна різноманітність відтінків, текстури, візерунків надають чудові можливості для поєднання з іншими елементами нашого інтер'єру. Все це і дає право дереву вважатися елітним та вишуканим матеріалом.  

Наша компанія давно й успішно займається розробкою дизайну, а також виготовленням столярних виробів будь-якої складності. Меблеві елементи різного призначення у нашому  виконанні здатні підняти комфорт та зручність проживання у вашому домі на новий рівень. Виконані з масиву натурального дерева меблі наповнять будь-яке приміщення теплою атмосферою затишку та гармонії.

Дизайн столярних виробів

Не слід також забувати, що коли Ви особисто приймаєте участь у процесі розробки дизайну для того чи іншого столярного елементу, це гарантує вам те, що меблі обов'язково ідеально підійдуть до стилю і інтер'єру дому чи квартири. «Віндзор» має великий досвід у виготовленні меблів по індивідуальному проекту замовника. Тому, ми грамотно і швидко зробимо заміри, розрахуємо планування та інші технічні питання, і згідно ваших побажань спроектуємо і розробимо дизайн для необхідного столярного виробу. Причому, це можуть бути елементи будь-якої складності: двері, драбини, кухні, кабінеті, стінки, альтанки, садові меблі, або ж дитячі майданчики та таке інше. 

Нашу продукцію відрізняє:

  •   практичність і довговічність;
  •   комфортність та ергономічність;
  •   компактність і раціональне використання простору (у випадку меблевих елементів);
  •   екологічна чистота та привабливий зовнішній вигляд;
  •   а також вигідна доступна ціна.